Platform as a Service

PLATFORM AS A SERVICE

Platform As A Service sistemleri, portvMind bulut tabanlı sistemleri üzerinden müşterilerine özel olarak entegre ettiği arayüzü ile, ihtiyaç duyulan kurumsal uygulamalara kolay ve hızlı erişim sağlar.

Platform As A Service sayesinde kritik önemdeki birçok uygulama ve servis, karmaşık yapılardan tamamen arındırılarak ve IT hizmetleri çerçevesinde ihtiyaç duyulan altyapı ile birleştirilerek tek bir arayüz içerisinde kullanıcılarına sunulur.

Devamlı gelişim ve basitleştirme gereksinimlerinden tamamen portvMind’ın sorumlu olduğu Platform As A Service’den faydalanan tüm kurumlar, kendi işlerine odaklanmanın, sorunsuz bir altyapı ve arayüze sahipsiz olmanın avantajlarını yaşarlar.

image
image

GELİŞİMİN ÖNÜNÜ AÇIN

Tüm uygulamalarınızın ve bilgilerinizin en güvenli ortamda tutulması sizin kadar portvMind’ın da önceliğidir. portvMind’ın sahip olduğu ISO sertifikalı bulut ortamı Platform As A Service’in altyapısının temelinde yer almaktadır ve ihtiyaç duyulan yüksek güvenlikli altyapıyı müşterilerine sunmaktadır.

Kaynak aktarım süreci, bu işin kolay ve hızlı yapılabilmesi, Platform As A Service sürecinin verimliliğini gösteren, bir diğer noktada da kullanıcılar tarafından yaşanabilecek gecikme ve beklemeleri önlemek açısından portvMind’ın önemle yaklaştığı noktalardandır.

portvMind güvencesiyle sunulan Platform As A Service hizmetinde yurtiçinde 3 farklı veri merkezi bulunduran ilk ve tek firma olmanın verdiği avantajıyla müşterilerimize benzersiz %99.99 SLA garantisi verebiliyoruz.

Uygularımızın performansını arttırmaya hem mesai saatlerinizi genişletmek için, hem de uygulamalarınıza erişimde esneklik kazanmak istiyorsanız; ve tüm bunları toplam maliyetlerinizi ekonomik tercihlerle azaltarak ve ileriye dönük geliştirmeleri de entegre edebileceğiniz altyapılara kavuşturarak elde etmek istiyorsanız, portvMind´ın size sunduğu Platform As A Service altyapıları sizin için birebir.
portvMind’ın 3 farklı veri merkezinde sizin için sağladığı bulut altyapısı üzerine inşa edilen arayüzünüz ihtiyacınız olan tüm uygulamalarınıza tek noktadan erişim sağlamanıza imkan verir. Arayüzünüze erişim yüksek bant genişliği sayesinde asla zorluk, yavaşlık ya da kesinti hissetmenize izin vermeden sağlanır.
portvMind müşterilerine özel geliştirmeler ve entegrasyonlar sağlamak üzere dizayn ettiği teknolojisini farklı istekler ve ihtiyaçlarla karşılaşan müşterilerine en verimli çözümlerle güncelleyerek sunabilmektedir.
Kendi IT hizmetleriniz içerisinde tuttuğunuz veri ve uygulamalar her atağa karşı maksimum güvenlikte olmayabilir. portvMind veri merkezlerinde güvenliği sağlamak en büyük öneme sahip noktalardan biridir. Birden fazla çözümle emanetinizi en doğru ve verimli şekilde korumaya adanmış sistemler portvMind sayesinde hizmetinizdedir. ISO sertifikasyonu ile standardize edilmiş veri merkezlerimizde katmanlı güvenlik ağı özellikle DDOS ataklarına karşı yüksek koruma sağlamaktadır. Dünyadaki en ileri veri depolama çözümlerini sunan EMC’nin Tier-1 Storage desteğini, Cisco sunucularını ve Palo Alto güvenlik çözümünü, 7/24 hizmetinize sunduğumuz portvMind hizmetleriyle birleştiriyor ve sizlere sunuyoruz.
Tüm problemlere karşı proaktif çözümler üretmeye adanmış portvMind ekibi size Platform As A Service hizmeti içerisinde gerçek zamanlı taramalar ve size en ufak bir olumsuzluk yansımadan dahi önce yaptığı tespit ve bilgilendirme çalışmalarıyla, işlerinizin sekteye uğrasına müsaade etmeden devamını garantiliyoruz. Tüm çalışmalarımızı, müşterilerimizin memnuniyeti için ortaya koyduğumuz çözüm odaklı yaklaşımlarla desteklemeye odaklanıyoruz.

portvMind'ın Eşsiz Dünyasını Keşfet!

Aramıza Katıl
Clicky