IT Management as a Service

IT MANAGEMENT AS A SERVICE

“IT” son derece karmaşık, her geçen gün değişen ve belli büyüklüğe sahip her firmanın operasyonunda önemli bir yer kaplayan profesyonel bir alan. Ne tesadüftür ki çoğu büyük firma operasyonlarının belirli bir yoğunluğunu devamlı olarak IT altyapılarını anlamaya ve şirketlerine uygun olarak geliştirmeye verdiği emeği asıl kendi işlerine nasıl geri kazandırabileceğini düşünmekte.

Bir başka deyişle “IT” çoğu operasyonunuzda size altyapı sunması gerekirken asıl uğraştığınız konu haline geldi ve siz artık bu durumu değiştirmek ihtiyacını duyuyorsunuz.

portvMind IT Management As A Service ile size tam da ihtiyacınız olan hizmeti sunmakta. Teknik problemleri tamamen arkanızda bırakabileceğiniz, rakiplerinizin bir adım önüne geçmenizi sağlayacak ve en önemlisi ise değerli zamanınızı kendi işinize odaklanmak için kullanabileceğiniz IT Management As A Service ile şirketinizin IT altyapılarını tek seferde en doğru yatırımı yaparak çözebilirsiniz.

image
image

ZAMAN ARTIK EN BÜYÜK DOSTUNUZ!

portvMind IT Management As A Service hizmetini sunarken size ISO sertifikalı veri merkezlerinde bulut hizmeti sağlar.

Bu sayede 7/24 gözlem altında tutarak ve anında uzman kadrosuyla müdahale imkanı yaratarak IT tarafına verdiğiniz efor ve maliyetleri minimuma indirir.

IT Management As A Service geniş kapsamlı IT çözümü yaklaşımlarıyla Business Continuity As A Service ve Disaster Recovery As A Service hizmetlerini de içerisinde konumlandırır ve ihtiyacınıza uygun çözümleri doğru zamanda devreye alır. Sorunlardan, maliyetlerden, yavaşlıklardan ve işinizle hiç alakası olmayan tüm IT problemlerinden tek seferde kurtulmak için portvMind yanınızda.

IT hizmetleri bugün şirketinizin tüm veri ve dijital operasyon yükünün temelinde yer alırken, size yüklediği ekspertiz ve maliyet yükü gün geçtikçe artan bir iş koludur. Siz ise şirketinizde asıl işinize vermeniz gereken değerli zamanı bu iş koluna ayırmak durumunda kalarak hem emek hem de para kaybı yaşıyorsunuz. Hem güvenilir, hem de kesin bir çözüm sunan IT Management As A Service ile portvMind omzunuzdan tüm IT yükünü alır ve size işinize sorunsuz odaklanma fırsatı yaratır.
portvMind uzman ekibinin her adımı yönettiği çözümlerde önce sunucularınızı portvMind´ın ISO sertifikasyonuna sahip size en yakın veri merkezimize alıyoruz; bu esnada da uygulama ve IT servislerinizi size özel korumaya ve entegrasyonlarla bulut ortamında mükemmel bir uyumla çalıştırmaya başlıyoruz. 7/24 devam eden takip mekanizması ve her türlü kriz ve kesintiye karşı anında müdahale imkanı, portvMind kesintisiz hizmetiyle sunduğu hizmetler dahilinde.
IT yatırımı yaparken çok fazla detay düşünmek gerektiğinin farkındayız. Bu yüzden de sizi mümkün olduğunca az yoran sistemleri seçmek, kurgulamak ve işinizi en hızlı yapmanızı sağlayan çözümleri uygun maliyetlerle yaratmak tamamen portvMind´ın sorumluluğunda. Yüksek performans elde edebileceğiniz ve ilk yatırım maliyeti gerektirmeyen IT Management As A Service kullanmaya başlarsanız istediğiniz tüm koşulları rahatlıkla elde edersiniz. Bunun için portvMind ile iletişime geçip performans raporlarını değerlendirmeniz, gereksinimlerinizi yeniden belirlemenize ve yıl içerisinde maliyetlerinizi azaltmanıza giden yolu açacaktır.
Dahil etmek istediğiniz tüm sunucuları IT Management As A Service kapsamında bu hizmetten faydalandırabilirsiniz. portvMind´ın uzman kadrosunun desteğiyle tüm işletim sistemleri ile IT servislerinizin güvenliği ve sürekliliği sorunsuz sağlanmaktadır.
IT As A Service hizmetinde yangın, sel, deprem veya her türlü başka kriz ve kesinti durumlarında hazırlanmış olan koruma planları devreye girer. 3 farklı veri merkeziyle size felaket ve krizlere karşı çözüm garantisi sunan portvMind, ayrıca değerli zamanınızın ve kriz yönetiminin öneminin de bilincinde olan ekibiyle dakikalar içinde sizin tüm sistemlerinizi ve uygulamalarınıza olan erişiminizi geri kazandırabilir.

portvMind'ın Eşsiz Dünyasını Keşfet!

Aramıza Katıl
Clicky