Infrastructure as a Service

INFRASTRUCTURE AS A SERVICE

Şirketler büyümelerini yönetirken genel olarak yaptıkları iş ile alakalı pazarlarını, hizmetlerini, ürünlerini ve operasyonlarını göz önüne alırlar ve planlarını yaratırlar. Planların merkezinde ne kadar büyüyebilecekleri, koyulması gereken hedefler, marka ve ürünlerin gelişimleri gibi birçok konu yer alırken, operasyonlarını nasıl yönetecekleri ise ayrı bir kaynak problemi olarak ortaya çıkar.

Büyümenin derecesine göre şekil alması gereken, operasyonun en önemli altyapı ayaklarından birini oluşturan IT kaynakları ise çoğu şirket için birçok açıdan problem yaratan ve istenmeden ayrılan bütçeleri sömüren bir kısım olarak planlarda yer alır.

En talihsiz noktalardan biri ise her ne kadar plan yapılırsa yapılsın hem teknolojik gelişmelerden ötürü, hem de işyerindeki farklı ihtiyaç ve durumlardan doğan tahmin edilemeyen IT büyümesinden kaynaklı, tahmin edilenin de üstünde getirdiği yüklerdir. Peki bu planları yaparken, hem şirketin enerjisine ve kaynağına daha az gereksinim duyacak, hem de değişen planlara ve operasyon taleplerine göre esneklik sağlayacak bir çözüm bulunamaz mı?

image
image

ARTIK İSTEDİĞİNİZ GİBİ BÜYÜYEBİLİRSİNİZ

portvMind Infrastructure As A Service hizmeti pazarlarında iddialı bir şekilde büyümeyi ve gelişmeyi kendine amaç edinmiş firmalar için tasarlanmıştır. Bulut üzerinden verilen bu hizmette firmalar ihtiyaçlarını esnek olarak belirleyebiliyor ve portvMind uzmanlarının da yardımıyla ihtiyacı olan tüm teknik destek ve temel donanım ihtiyacını rahatlıkla karşılayabiliyor.

Önemli olan, şirketlerin kendi işlerine odaklanması ve IT konusunda olabildiğince az enerji sarf etmeleri olduğu için, ekibimizde bulunan uzmanlar güncel ihtiyaçlarınızı belirlemek için ve öngörülerinize uygun esneklikleri size sağlamak için çalışırlar. Böylece firmanız hiçbir zaman sürprizlerle karşılaşmaz ve devamlı olarak büyümesine devam edebilir.

portvMind Infrastructure As A Service ile IT bütçesine yarattığı fayda ise hem kısa vadede hem de uzun vadede fark edilebilir. Birçok donanım ve yazılımdan hemen yapılan tasarrufların yanısıra, haddinden önce veya sonra yapılan yatırımların ve entegrasyon süreçlerinin külfetini tamamen ortadan kaldırır ve tüm IT büyümesi yönetimini sizin için oldukça kolaylaştırır.

Bu hizmet esnek IT yapıları arayan ve gelecekteki büyüme hedeflerinde IT’ye ayırdığı enerjiyi kısmayı hedefleyen tüm firmalar için en optimal çözüm olarak öne çıkmakta. portvMind uzmanları sizin ihtiyacınızı sizinle beraber belirleyebilir ve ihtiyacınız olan dinamik yapıları sizin için mükemmel bir biçimde tasarlayabilir.
Hali hazırda var olan en doğru IT ve bulut hizmetlerine erişimini, entegrasyonunu ve yönetimini kendi IT ekibinize yıkmanın yanı sıra, yarın için planladığınız agresif büyüme planları içerisinde zorlanacak IT altyapınızın sizi bırakmasına, zorlamasına ve büyümenize sekte vurmasına izin vermiş olabilirsiniz. Yönetim, yatırım ve uygulama süreçlerinin bir araya geldiği Infrastructure As A Service’i portvMind en dinamik ihtiyaçlarınız için tasarladı.
portvMind’ın uzmanlığı bulut ve donanım altyapılarını müşterilerinin bugünkü ve yarınki IT ihtiyaçlarına göre tasarlamak ve uygulamaktır. portvMind hem Türkiye’deki en iyi bilişim hizmeti firması olmasının hem de 20 yılı aşkın yatırımlarının da yardımıyla her büyüklükteki firmaya ve operasyona bu hizmeti sunabilir.
Bulut altyapıları sadece uzaktan erişime açılmasıyla değil, ölçeklenebilir bir biçimde kullanıma açık olmasıyla da optimum seviyede esneklik sunmaktadır. Infrastructure As A Service hizmetimizde, ihtiyacınız olan devamlı donanım ne kadar büyük olursa olsun, bulut üzerinden sizin kullanımınıza verilen kaynaklara erişimlerde sıkıntı yaşamayacağınız gibi, sağladığımız entegrasyonlarla etkin kaynak kullanımında da sıkıntı çekmeyeceksiniz.

portvMind'ın Eşsiz Dünyasını Keşfet!

Aramıza Katıl
Clicky