Hakkımızda

Kurumsal

Her zaman sevdiğimiz işi yapmak, Severek ve güvenle hizmet vermek, Kalite çıtasını tüm yapımızda en yukarıda tutuyor olmak. Konu iş çözümleri ve teknoloji ise; “We Handle IT”

Bilgi teknolojileri alanındaki yenilikçi ve efektif çözümlerle, ulusal ve uluslararası pazarda, kurumlara ileri derece uzmanlık isteyen katma değerli çözümler, sistem entegrasyonu ve teknoloji hizmetleri sunan vMind, sahip olduğu yetkinlik, geniş bilgi ve güçlü iş ortaklığı yapısıyla, iş verimliliğinin artışı için çalışıyor. vMind, bilgi-iletişim ve bilişim teknolojileri alanındaki faaliyet ve çözümlerini; sahadaki iş gücünü arttırmak ve rekabette bir adım öne geçmek için güvenilir bir partner arayan tüm kurumlarla, büyük bir hassasiyetle paylaşıyor. Yenilikçi çözümleri ile müşterilerine, danışılacak ilk otorite olma vizyonu doğrultusunda, finans ve genel sektörden önde gelen şirketlere geniş bir yelpazede hizmet vermekte olan vMind, bilişim sektöründeki gelişmeleri yakından takip etmesi ve kendi ürettiği çözümlerin yanında, küresel teknoloji Liderleri ile de stratejik iş ortaklıkları yapıyor. Verimli, hızlı ve güvenilir olma prensibi ile kurulmuş olduğu 2013 yılından beri vMind hedeflerini daima global değişimlerin hızına ayak uyduracak şekilde güncelleyerek, bilişim alanında önder firma kimliğini korumaktadır.

Hakkımızda
Teşhis

Teşhis

Teknolojik çözümlere ilişkin ihtiyaçların ortaya çıkmasından, gereken çözümün devreye alınması ve sonrasındaki desteğine kadar olan tüm süreçlerde, uzman kaynakları ve kalitesi ile vMind sizinle.

Her kurumun kendine has çalışma alışkanlıkları ve teknolojiye olan farklı bir bakış açısı, bulunmaktadır. Ortak tek bir düşünce vardır ki o da; teknolojiye yapılan yatırımın muhakkak işleri kolaylaştırması gerektirdiği. Peki, bu mümkün mü? Eğer, doğru yöntemler izlenirse ve tekrara düşmeden, bulut olup uçacak söylemler yerine özel ve efektif maliyetli çözümlere yönelinirse, Evet! mümkün. Uzun yıllara dayanan, tecrübemize dayanarak, IT piyasasındaki algının tam tersine dönebileceğini düşünüyoruz. Doğru, iş birlikteliği ve kaliteli hizmetin nasıl elde edilebileceğini gösterebiliriz.

portvMind'ın Eşsiz Dünyasını Keşfet!

Aramıza Katıl
Clicky