Disaster Recovery as a Service

DİSASTER RECOVERY AS A SERVICE - FELAKET KURTARMA

Güvenilir dostunuz portvMind ile her türlü krize karşı başarılı olmaya hazır mısınız?

portvMind her türlü operasyonel riski minimize eden Disaster Recovery As A Service altyapısıyla önceden kabusunuz olabilecek ve işlerinizi tehdit eden her türlü krizi başarıyla bertaraf eder.

Artık en büyük korkularınızı portvMind sayesinde en büyük avantajınız haline getirebilirsiniz. Disaster Recovery As A Service ile portvMind müşterilerini farklı senaryolara karşı her daim hazır tutabiliyoruz.

image
image

HER ZAMAN YANINIZDA OLAN SÜPER KAHRAMAN

3 farklı veri noktasının da verdiği eşsiz kabiliyet ile deprem, sel, yangın, kaza ve diğer öngörülemeyen aksi durumlara karşı kazandırdığı bağışıklık sayesinde portvMind hizmetinden faydalanan kurumlar en kısa zamanda işlerine dönebiliyor.

Kriz yönetiminin başarısını sadece verileri saklamak ve geri yüklemekle ölçmekle de sınırlamıyor, ayrıca bu noktada şirketlerin ihtiyaç duydukları hız, yönetim, bilgilendirme ve adaptasyon gibi önemli konularda da portvMind’ın uzman yeterliliğini sergileyebiliyoruz.

Şirketlerde kriz yönetimleri en kritik zamanlarda en büyük fark yaratan etmenler olabilmektedir. Fiziksel olarak yaratacağı etki bilinemeyen birçok kriz tipi ise şirketleri zor duruma düşürmüş ve bazı durumlarda senelerin birikimini alıp götürmüştür. Krizlere karşı yapılan en verimli hazırlıklar ise başarılı kurumları en kötü gününde bile 1 adım ileriye taşıyabilme potansiyeline sahip olmuş ve şirketin her türlü alandaki birikimlerini koruyabilmiştir. Disaster Recovery As A Service sizi öngörülen veya tahmin edilemeyen birçok krize karşı korur ve bunu işlerinizi olabildiğince az aksatarak hızlıca yerine getirmeyi taahhüt eder.
portvMind dijital ortamınızda tuttuğunuz verileri ve bağlı bulunan diğer fonksiyonları sizi engellemeyen biçimde ve periyodik olarak yüzlerce kilometre ötede bulunan sunucularımızda yedekler. Bu yedekler her an çalışmaya hazır vaziyette bekletilir ve kriz anında kurum ile aktif yapılan iletişim sonrasında devreye alınır. portvMind her türlü krize karşı altyapısı ve ekibiyle size %100 çözüm garantisi sunar.
Şirketinizin merkezinde veya depo, ulaşım merkezi, mağaza vesaire gibi diğer bağlantılı noktalarında meydana gelebilecek yıkım, sel felaketi, yangın, deprem, uzun süreli elektrik kesintileri, bina içi diğer yetersizlikler veya kritik sunucularınızın başına gelebilecek ve çözülmesi kimi zaman imkansız kimi zaman ise uzun sürebilecek her türlü sorun felaket olarak adlandırılır. Kontrolünüz dışında gerçekleşen bu hadiseler kimi zaman öngörülebilir olup kimi zaman ise en beklenmedik anda kapınızı çalabilir. Ama unutmayın ki, portvMind Disaster Recovery As A Service hizmeti sayesinde hiçbir zaman zarar görmeyeceğinizi garanti edebilen bir çözüm sizi beklemekte.
Dakikalar içinde! Felaketin durumu ve ciddiyetine de bağlı olarak portvMind uzman ekibinin sizinle kuracağı iletişim sayesinde mümkün olan en hızlı kurtarma senaryosu uygulanır ve size uygun olan en kısa müddette şirketinizi tekrar işler hale getirebilirsiniz.
Felaket durumu ortadan kaldırıldığında ya da alternatif çalışma ortamında tekrar işler hale gelebildiğinizi teyit ettiğiniz andan itibaren portvMind veri merkezinde bulunan verileriniz kararlaştırılan yeni dijital merkeze aktarılmaya başlanır. Geniş bant sunucuları sayesinde oldukça kısa sürecek bu transfer işlemi tamamlandığında adeta hiçbir şey olmamış gibi çalışmaya geri dönebilirsiniz.

portvMind'ın Eşsiz Dünyasını Keşfet!

Aramıza Katıl
Clicky