Business Continuity as a Service

BUSINESS CONTINUITY AS A SERVICE

İş yaparken en güvendiğiniz uygulamalarınıza ulaşamamanızın yarattığı zorluklardan haberdarız.

En kritik işlerinizin bir anda sekteye uğraması, hem emeğinizin, hem de birikimlerinizin gözünüzün önünde erimesine neden olabilir.

Sizleri bu risklerden koruyabilmek adına, uygulamalarınızın başına gelebilecek herhangi bir olumsuzlukta hızla devreye girebilecek ve sizlere kaldığınız yerden devam etme imkanı sunacak çözüm olan Business Continuity As a Service’i portvMind olarak sizlere sunmaktayız.

image
image

İŞİNİZE ARA VERMEYİN

Kesintilerden mağdur olmayı BCAAS sayesinde arkanızda bırakabilir ve portvMind’ın gerçek zamanlı olarak kopyaladığı güncel verileriniz ile eşzamanlı çalışma platformunuza kavuşabilirsiniz.

portvMind veri merkezleri işlerinizin devamlılığını kesintilere karşı korumak adına daima hazırda bekler vaziyettedir ve kesinti anında kısa sürede size işlerinize dönme yetisini sizlere kazandırır.

Kesintilerin yarattığı riskler operasyonlarınızda geri dönülemeyecek sonuçlara yol açabilecekken portvMind sayesinde bu riskler artık çalışanlarınıza bir kahve molası yaptırmaktan öteye gidemez.

İşinizin devamlılığı sadece zamanınızı değil aynı zamanda itibarınızı ve cebinizi de etkileyen bir faktördür. portvMind size Business Continuity As a Service hizmetiyle kazancınızı ve operasyonlarınızın devamlılığını koruyarak olası kesintilere karşı önlem almanıza yarar.
portvMind altyapısı Business Continuity As a Service hizmeti çerçevesinde belirli periyotlarla sunucularınızın kopyalarını işlerinizi ve operasyonunuzu rahatsız etmeden sunucularına çeker. Otomatik olarak yapılan bu işlemler kesinti yaşamanız halinde anında devreye alınır ve sizin çok kısa sürede hiçbir performans kaybı yaşamanıza fırsat vermeden işinize dönebilmenizi sağlar.
İhtiyacımız olan bilgiler portvMind olarak sizinle yapılacak görüşmelerde ortaya çıkarılır. Bu noktada CPU, bellek ve veri büyüklüğü gibi detaylarınızı göz önünde bulundurarak sizlere en uygun Business Continuity As a Service ortamı sağlanır ve sizi her türlü kesintiden koruyacak sistemimiz devreye alınır. Kesinti anında uzmanlarımızın da desteğiyle hemen kopyalanan veriler gerçek zamanlı belirlenebilecek dijital ortamlarına kavuşturulur ve işlerlik kazandırılır.

portvMind'ın Eşsiz Dünyasını Keşfet!

Aramıza Katıl
Clicky