Backup as a Service

 

BULUT YEDEKLEME | CLOUD YEDEKLEME

İş dünyasında özellikle öngöremediğimiz riskler en büyük düşmanımızdır. IT ve teknoloji dünyasında karşılaşabileceğiniz riskler ise işler kötü gittiğinde tüm bilgi birikiminizi tehdit etme ve iş akışlarınızı derinden etkileme potansiyeli taşımaktadır.

Kendi imkanlarınızla yaptığınız yedekleme işlemleri ise size bu çağda hem ayrı bir külfet olmakta hem de artık optimum çözüm olma özelliğini çoktan kaybetmiş bulunmaktadır.

portvMind dünyaca ünlü Avamar çözümlerini Backup As A Service hizmetini en iyi kalitede sunabilmek için sizinle buluşturuyor.

image
image

BULUT YEDEKLEME ile
RİSKLERE ELVEDA DEYİN

Artık siz çalışmaya devam ederken, sistemlerinizde herhangi bir yavaşlık yaratmadan hatta kullanıcılarımızın çoğu zaman farkında bile olmadan yaptığımız gerçek zamanlı veya periyodik olarak yedeklemeler, altın değerindeki bilgilerinizi en güvenlikli portvMind Backup As A Service ile saklamamıza imkan veriyor.

Böylece herhangi bir risk durumunda, altyapı yatırımı gereksinimi veya prosedürel karmaşıklıklarla uğraşmaya gerek kalmadan, istediğiniz bilgileri tüm detaylarıyla muhafaza ediyoruz.

Tecrübeli ekibimiz ve 3 farklı veri merkezimizde gerçekleştirdiğimiz ISO sertifikasyonlu operasyonlarımızla, Backup As A Service hizmetlerinde erişim hızı ve sistemleri geri yükleme süresi ile portvMind rakiplerinden daima bir adım öne çıkmayı başarmıştır.

Manuel yöntemlerden ya da her geçen gün maliyetleri katlanarak artan altyapı yatırımlarıyla back-up yapmak artık çağımıza uygun değil. Maliyetlerinizden tasarruf sağlayacak ve tüm riskleri 0’a indirecek tek bir hamle ile portvMind bulut erişimlerinin Backup As A Service hizmetlerini kullanın ve kapsamlı bir koruma sağlayın.
İhtiyacınız olan kapasiteyi, kullanıcı/sunucu sayısı ve hangi periyotlarda yedekleme çalışması yapmak istediğinizi belirlediğiniz anda artık hazırsınız demektir. portvMind’ın bilgisayarlarınıza kuracağı yazılım ile dilediğiniz zamanlarda yedekleme çalışmanızı gerçekleştiririz. Yazılımımız ve altyapımız sizin altyapılarınızı minimum ölçüde kullanarak tüm değişiklikleri bulut üzerine taşımayı başaracak biçimde dizayn edilmiştir.
portvMind Backup As A Service ile Windows/Mac/Linux/IOS kullanan tüm cihazlarınızın yedeğini sorunsuz bir şekilde alabilirsiniz. Avamar Backup uygulamamızı portvMind servisleriyle kullanıcı bilgisayarlarında ya da veri merkezlerinize kurarak ihtiyacınız olan tüm bilgileri yedekleyebiliyoruz.
portvMind Backup As A Service ile alanında lider EMC´nin Avamar çözümünü kullanacaksınız ve bu hizmet süresince en güvenlikli bulut koruma sistemi olarak anılan Palo Alto ile koruma altına alınacaksınız. Verilerinizi portvMind Backup As A Service ile saklamanın rahatlığını en riskli diyebileceğimiz anlarda bile keyfinizi bozmayarak sonuna kadar yaşayabilirsiniz.
Kullanıcı bilgisayarlarının yanısıra, sunucularınız, veritabanlarınız, ekstra bağlantılı cihazlarınız ve işletim sistemi altyapısı uygun tüm veri işleyen sistemlerinizi portvMind Backup As A Service ile tam koruma altına alabilirsiniz. Kaç adet koruma noktası ihtiyacınız olduğunu merak ediyorsanız, portvMind yetkili mühendisleriyle irtibata geçmenin tam sırası.

portvMind'ın Eşsiz Dünyasını Keşfet!

Aramıza Katıl
Clicky